Meda, Vjollca Haxhiu dhe Gold AG me Videoklip (Video)Meda, Vjollca Haxhiu dhe Gold AG kanë lansuar projektin e përbashkët muzikor.
Kënga titullohet “Të kam fiksim” ndërsa është kompletuar me videoklip dhe pritet që të dëgjohet gjatë verës.Kliko me posht per ta shikuar Videon...